Cenník
O salóne
Služby
Mobil: 0907 208 063
© Lenka Fejková 2012
Už som ti povedala, že nechty sú krajšie, keď sa ja o ne postarám
a tvoj manžel ich zaplatí?
Ha Ha Ha....
Úvod
Kontakt
Čo je medicinálna pedikúra ?

Pojem medicinálna pedikúra vznikol z nemeckého „Medizinische Fusspflege“. Tento pojem bol vyhradený pre zložitejšie a kvalitnejšie ošetrenie nohy, kam patrí riešenie zarastajúcich, hrubých nechtov a tvrdých otlakov.
Medicinálna pedikúra– prístrojová je čoraz vyhľadávanejšia a je určená pre náročných zákazníkov, ktorí si prajú krajšie a zdravšie nohy. Nechty a pokožka sa ošetrujú za sucha špeciálnym podologickým prístrojom na suchú pedikúru. Po ošetrení je pokožka jemná a hladká.

Postup medicinálnej pedikúry
Prístroj na suchú pedikúru je vysokootáčkový mikromotor s nástavcami rotačných diamantových frézok rôznych veľkostí a hrúbok s odsávaním. Na začiatku robíme dokonalú dezinfekciu nôh, špeciálnym dezinfekčným prípravkom.
Prístrojová pedikúra je maximálne šetrná, nekrvavá, bezbolestná a nemôže pri nej dôjsť k zaneseniu infekcie. Obrusovanie kože môžeme prirovnať k prirodzenému fyziologickému spôsobu odstraňovania zrohovatelej kože, preto tento proces brúsenia kože spomaľuje jej nadmerný rast a tak zabraňuje vytváraniu otlakov.

Pri prístrojovej medicinálnej pedikúre sa kladie veľký dôraz na ošetrenie nechtov. Špeciálnymi frézkami sa vyčistí nechtový val každého nechtu a prípadne sa obrúsi zarastajúca časť nechtovej platničky. Následne sa šetrne zbrúsi kožtička v okolí nechtu, prípadne ju jemne posunieme a tým zväčšíme plochu nechtovej platničky. Na záver nanesieme cuticulu -regeneračný olejček. Na odľahčenie nôh urobíme parafínový zábal.Parafínový
zábal
Japonská manikúra
medicialna manikúra
Mediciálna pedikúra
Parafínový
zábal
Japonská manikúra
japonská manikúra parafínový zábal
fotogaléria nechtov
Mobil: 0907 208 063
Otvorené:
PO - PI 8.00do 16.00
Sobota: objednávky
Budova VsŽP - 1.posch, Mierová 13, Humenné
Gelové a akrylové nechty
medicialna manikúra
Fotogaléria nechtov