Služby
O salóne
Úvod
© Lenka Fejková 2012
Už som ti povedala, že nechty sú krajšie, keď sa ja o ne postarám
a tvoj manžel ich zaplatí?
Ha Ha Ha....
Cenník
Kontakt
medicialna manikúra
Mediciálna pedikúra
Parafínový
zábal
Japonská manikúra
japonská manikúra medicialna manikúra
Mediciálna pedikúra
Parafínový
zábal
Japonská manikúra
japonská manikúra parafínový zábal
PONUKA SLUŽIEB:
Modelácia gélových, akrylových, akry-gelových a porcelánových nechtov.
Typy zdobenia:
PERMANENTNÉ ZDOBENIE- je zdobenie nechtov v zmysle farebnej špičky gélom, trblietavej špičky jednej, alebo kombinácii viacerých farieb, ktorá môže byť dozdobená napríklad kamienkami, fimo, kvietkami, srdiečkami, krúžkami,......
STILETTO- je zdobenie špicatých zdobených nechtov gélom alebo akrylom. Takto upravené nechty pôsobia extravagantne a sú určené pre náročnejšie zákazníčky.
ONE STRONG- určené maľovanie akrylovými vodovými farbami . Je výborné na dozdobovanie nechtov, čím sa nechty stávajú štýlové a originálne.
NAIL ART – je individuálne kreatívne zdobenie farebnými zdobiacimi lakmi, napríklad ako aj dozdobenie samolepkami alebo vodolepkami.
PEČIATKY N
A NECHTY – výber zo širokej škály doštičiek rôznych vzorov a farieb.
FRANCÚZKA MANIKÚRA – je stále aktuálna a v minulosti sa tešila veľkej obľube. Nechty sú sformované do hranatého alebo oválneho tvaru. Klasika bielej špičky vždy vyzerá vkusne.
MOKRÉ ZDOBENIE – zaujímavý dizajn nechtov vytvorený kreslením do mokrého laku pomocou guličkového pera alebo štetcom-dlhý vlas.
3D ZDOBENIE – je priestorové 3D zdobenie farebným akrylom. Väčšinou vymodelovanie kvetov, listkov vám zaručí úplne iné nadštandartné zdobenie pre náročnú zákazníčku.

MANIKÚRA
- slúži na spevnenie a posilnenie prírodných nechtov.
Postup:
- dezinfekcia,
- zatlačenie, odstránenie a ošetrenie kožičky,
- úprava tvaru a dĺžky nechtov, leštenie (čím necht prekrvime a odstránime nerovnosti z povrchu nechtu),
- lakovanie (čím necht spevníme),
- vmasírovanie špeciálneho výživného olejčeka do nechtovej kožičky

JAPONSKÁ MANIKÚRA- pravidelným ošetrovaním touto technikou docielime spevnenie a skvalitnenie rastu prírodného nechtu. Pomocou tejto kúry môžeme predísť lámaniu a štiepeniu nechtov. Vhodná po odstránení umelých nechtov, na regeneráciu.
PARAFINOVÝ ZÁBAL – zábal v teplom parafíne má zdravotné ale aj estetické účinky. Blahodárne pôsobí ako na krvný obeh tak aj na suchú popraskanú pokožku. Zábal má viditeľný efekt.
ODSTRAŇOVANIE GÉL. AKRYL. NECHTOV – odstraňovanie nechtov by mala robiť profesionálne vyškolená nechtová designerka, ktorá opatrne a šetrne pomocou acetonového zábalu nechty odstráni.
SUCHÁ MEDICINÁLNA PEDIKÚRA – prístrojová, je pre náročnejšie zákazníčky, ktoré chcú ísť s dobou a nezaostávať pri klasike. Pri tejto pedikúre sa ošetruje diamantovými frézami čo je pre zákazníčku šetrnejšie a bezbolestné. Tento proces brúsenia kože spomaľuje jej nadmerný rast.
fotogaléria nechtov
Mobil: 0907 208 063
Otvorené:
PO - PI 8.00do 16.00
Sobota: objednávky
Budova VsŽP - 1.posch, Mierová 13, Humenné
Gelové a akrylové nechty
medicialna manikúra
Fotogaléria nechtov